Slovak Telekom, a.s. info

Vďaka Magio TV cez internet môžete sledovať TV vysielanie a filmy zo služby Magio Kino cez váš smartfón, tablet, web, Smart TV alebo Android set-top box.

• Viac ako 120 televíznych staníc

• 7-dňový prémiový Archív na viac ako 120 televíznych staniciach zdarma

• Vytváranie a sledovanie nahrávok s priestorom 30 hodín, uložených po dobu 30 dní od vytvorenia nahrávky

• Neobmedzené sledovanie filmov a seriálov s aktívnou službou Magio Kino

• Magio Kino – stovky domácich a zahraničných filmov pre predplatiteľov s balíčkom Magio Kino.

• Množstvo zaujímavých funkcií – napr. Pokračovať v sledovaní alebo Prehrať od začiatku, Miniprehrávač, ovládanie gestami na mobilných zariadeniach a mnoho ďalších

• Sledovanie cez 3G/4G alebo Wi-Fi až na 2 zariadeniach súčasne s možným dokupom na ďalšie 2 zariadenia.

• Žiadne registračné formuláre – objednajte si službu a my vám pošleme vaše prihlasovacie údaje.

Info pre zákazníkov Magio Televízie na pevnej sieti a Magio Televízie cez satelit

Pokiaľ už ste zákazník Magio Televízie, za doplnkovú službu Magio GO TV neplatíte. Navyše, cez aplikáciu si môžete aj mimo domova nastaviť nahrávanie do vášho Magio Boxu či využívať platenú službu Magio Kino aj priamo v aplikácii Magio TV.

Objednávka a aktivácia

Pre používanie aplikácie si objednajte službu Magio TV cez internet alebo doplnkovú službu Magio GO TV k vašej Magio Televízii na pevnej sieti alebo cez satelit na webe telekom.sk/televizia/magio-televizia, telefonicky na 0800 123 456 alebo v Telekom centre. Po objednaní služby dostanete obratom prihlasovacie údaje prostredníctvom SMS alebo emailu, prihlásite sa do aplikácie Magio TV a môžete službu naplno využívať.

Dostupnosť a kompatibilita

Aplikácia je dostupná pre mobilné telefóny a tablety s verziou operačného systému 7 alebo vyšší a pre televízory s operačným systémom Android TV 7 alebo vyšší. Z dôvodu ochrany obsahu (DRM) aplikácia Magio TV nefunguje korektne na zariadeniach, na ktorých bol vykonaný „root“ – na týchto zariadeniach sa prehrávanie Magio TV nespustí.

Na aplikácii Magio TV neustále pracujeme a budeme ju aj naďalej vylepšovať. Svoje podnety nám môžete posielať na emailovú adresu: aplikacia@telekom.sk

Read more

Leave a Comment