Gargan Medya info

İslami evlilik prensibi ile kurulan Elit İslami Evlilik tüm dünyada müslümanlara evlilik amacıyla tanışma hizmeti veren Türkiye’nin tek global islami evlilik platformudur

Temel Prensiplerimiz

Tüm dünyada müslümanların evlilik amacıyla tanışmalarına aracılık eden,Türkiye’nin global evlilik uygulamasıdır. Sadece müslümanlara yönelik bir evlilik hizmeti verdiğimiz için İslami Evlilik sloganını kullanmaktayız.

İslami Evlilik Sitesi

Anlık Mesajlaşma Ve Geçici Resim Paylaşabilme Özelliği

Uygulamamızda tanışmak istediğiniz üyelerle karşılıklı olarak rahat bir şekilde mesajlaşabilmeniz için anlık mesajlaşma sistemi kullanılmaktadır. Anlık mesajlaşma sistemimizde mesajlaştığınız üyelerle güvenli bir şekilde resimlerinizi paylaşabilmeniz için geçici fotoğraf gönderme özelliği vardır. Bu sayede karşı tarafa gönderdiğiniz resimler 20 saniye içinde otomatik olarak karşı tarafın telefonundan veya bilgisayarından silinir. Resim paylaştığınız kişinin hiçbir şekilde bu resimleri kaydedebilme imkanı olmaz. Sosyal medya ya da diğer iletişim bilgilerinizi vermek zorunda kalmadan uygulamamız içerisinde tanışmak istediğiniz üyelerle rahat bir şekilde mesajlaşabilirsiniz. Size mesaj yazmasını istemediğiniz kişileri engelleyebilirsiniz.

Yüksek Güvenlik

Üyelerinin bilgi gizliliğine ve güvenliğine son derece önem veren Elitislamievlilik uygulaması yüksek bir yazılım teknolojisine sahiptir. Bilgi güvenliği nedeniyle uygulamamıza üye olurken hiç bir üyenin gerçek kimlik bilgilerini almıyoruz. Üyelik aşamasında üyelerimize sadece fiziksel özellikleri,meslek,yaşam tarzları,eş adayında aradığı özellikler gibi sorular soruyoruz. Uygulamamıza üye olurken sizinle iletişim kurmamız için bizimle paylaştığınız iletişim bilgilerinizi hiçbir şekilde diğer üyelerin görmesi mümkün değildir. İletişim bilgileriniz hiçbir zaman 3. kişilerle paylaşılmaz. Uygulamamızdan üyeliğinizi kalıcı olarak sildiğinizde tüm bilgileriniz de otomatik olarak kayıtlarımızdan silinir. Uygulamamızın web servisleri 256 bit SSL, Crypto Password, GEO Trust güvenlik sertifikalarına sahiptir.

Read more

Leave a Reply